top of page

Проект музичної солідарності / COVID-19 

Швидкі посилання:

Мапа солідарності

Last updated June 16, 2020 12:30 PM (GMT+1)

Green stands for places from which people are participating.

Thank you for your submissions. We are working on the video!

Screen Shot 2020-06-03 at 12.32.06 AM.pn
  • Facebook

Ми раді повідомити, що заслужені виробничі компанії Торонто Riddle Films та Ben Ewing Reordings приєднуються офіційно до нас, і будуть працювати над проектом, вкладаючи у нього всю енергію і любов, як і кожен з нас.

ben ewing logo.png
RiddleFilms-logo-4c-pos.jpg

Поновлена інформація: Тепер ми збираємо оркестри, оперні будинки, телерадіокомпанії, культурні інститути, фундації, та учбові заклади, щоб розповсюдити важливість нашої місії. Список Офіційних Прихильників Проекту Солідарності:

Screen Shot 2020-04-12 at 9.25.26 PM.png
Screen Shot 2020-04-14 at 12.39.48 PM.pn
Screen Shot 2020-04-20 at 1.22.38 AM.png
Screen Shot 2020-05-02 at 6.21.11 PM.png
Screen Shot 2020-05-21 at 2.54.06 PM.png
Belarus Bolshoi logo.png
Orchestra parts
VOCAL PARTS
INSTRUCTIONS

Наш проект 

Щоб розповсюдити наш проект солідарності, ми створили The Musical Solidarity Project: віртуальне виконання «Và, pensiero» з опери Джузеппе Верді Nabucсо. Це відоме музичне творіння, що в першу чергу символізує надію. Кожен з нас робить запис. Як тільки ми назбираємо достатньо записів, ми зможемо скласти їх разом в один грандіозний музичний колаж.

Співаки, інструменталісти, солісти світового рівня, музиканти оркестру, музичні студенти і ,навіть, пристрастні аматори - усі разом будуть стояти перед глобальною кризою COVID19.

В ці тяжкі часи, це зміцнить нас, нашу публіку і багато інших в цьому світі. Це дасть особливий приклад єдності і надії шляхом розбиття географічних, інституційнтих і статусних розмежувань. Це створить унікальну і різноманітну групу людей, що вірять в щедрість і солідарність.

Ось чому ми раді тому, що створюємо:

1. Унікальність. Ми створюємо унікальний ансамбль. Ми з’єднуємо музикантів з усього світу, які інакше ніколи б не мали можливості зіграти разом без цієї ініціативи.

2. Різноманітність і об’єднання. В нашій команді ви можете знайти топових солістів, професійних працівників оркестру, хорових співаків, музичних студентів, артистів музичного театру, а також пристрастних аматорів. Ми віримо, що в час глобальної кризи ми повинні всі стояти разом, як це заохочує зробити Дев’ята Симфонія Бетховена.

Якшо проблема глобальна, то і наша відповідь їй повинна бути глобальною також.

3. Відсутність комерційного прибутку. Ми нікому не платимо, і ми самі не отримаємо ніякої фінансової оплати- починаючи від наших зірок і закінчуючи нашими відео-інженерами. Ми робимо це тому, що віримо в наше послання об’єднаності, надії та солідарності.

 

Як відправити своє відео?

Це дуже просто! Запишіть себе на відео зі свого смартфона, граючи чи співаючи свою партію (використайте відео для синхронізації, записане саме для вас), та вишліть його нам. Усі оркестрові та вокальні партії доступні ось тут.

Крок-за-кроком путівник: 

1. Скачати партію - натисність тут.

2. Запишіть себе на відео вашого смартфона в той час, як граєте фортепіанний трек, записаний спеціально для цього проекту.  

*Це важливо, шоб ви грали/співали із треком. Таким чином ми зможемо у фіналі синхронізувати усі партії разом. Якщо це можливо, то обов’язково використовуйте свої навушники, щоб уникнути сторонніх звуків фортепіано на вашому записі. 

3. Відправте свій запис через WeTransfer, Google Drive, Email або любим іншим шляхом через імейл: info@nofaryacobi.com

Будь-ласка, вкажіть яку саме партію ви надіслали, ваше повне ім’я, та місце самого запису (місто, країна). Якщо ви не бажаєте, щоб Ваше ім’я згадувалося в проекті , то також не забудьте це вказати.

Якщо Ви маєте технічні проблеми, то просто зконтактуйтеся з нами! 

Ось і все! Як тільки ми отримаємо сотні відео, ми поділимося з Вами фінальним результатом на цьому сайті, різних медійних платформ та YouTube.

Ми можемо бути роз’єднані, але більш як ніколи ми разом! 

Це не соціальна дистанція! Це лише фізична дистанція!

Будьте в безпеці та надсилайте свої записи!

Оркестрові на вокальні партії в нотах:

Full score

Flauto I

Ottavino


Oboe I

Oboe II


Clarinetto I

Clarinetto II


Fagotto I

Fagotto II

Corno I

Corno II

Corno III

Corno IV

Tromba I

Tromba II


Trombone I

Trombone II

Trombone III

 

Tuba


Timpani
 

Violino I

Violino II

Viola

Cello

Contrabbasso

Vocal Parts

Soprano I
Soprano II
Alto
Tenore I
Tenor II
Basso

Translation made with Love by - @Kateryna Khartova

Special thanks to our team @Ethan Schmeisser - Musical Director and Musical Producer @Shai Rosenboim - playback @Riddle Films 

bottom of page